Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "MeaMedica"

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę specjalistycznej opieki medycznej. Jesteśmy nowoczesną placówką, a pracujący u nas lekarze gwarantują świadczenia wysokiej jakości usług medycznych. Przyjmujący w Meamedica specjaliści to doświadczeni klinicyści wywodzący się z uznanych ośrodków medycznych, w większości również będący nauczycielami akademickimi Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Staramy się aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie i zapewniały maksymalną satysfakcję naszym Pacjentom.

Oferujemy usługi w zakresie:

·        Chirurgii

·        Chirurgi naczyniowej

·        Diagnostyki USG (jamy brzusznej, piersi, tarczycy, narządów jamy brzusznej, tkanek miękkich, węzłów chłonnych, dopplerowskie układu żylnego oraz tętnic, prostaty, ginekologiczne)

·        Echo serca

·        Endokrynologii

·        Gastroenterologii

·        Ginekologii

·        Hematologii

·        Hipertensjologii (leczenie nadciśnienia tętniczego)

·        Kardiologii

·        Nefrologii

·        Psychiatrii

·        Psychologii

·        Pulmonologii (choroby płuc)

·        Reumatologii

Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2018 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.