Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nefrolog


dr n. med. Piotr Jagodziński

Wieloletni i obecny pracownik Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Doświadczony klinicysta, specjalista w zakresie hipertensjologii, nefrologii i chorób wewnętrznych. Autor i współautor wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Specjalizujący się w tematyce leczenia opornego i chwiejnego nadciśnienia tętniczego, nadciśnienia nerkopochodnego oraz nadciśnienia osób w wieku starszym.  Duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym przewlekłej niewydolności nerek u chorych z upośledzoną funkcją tego narządu.

Leczenie:

- farmakologiczne i niefarmakologiczne leczenie nadciśnienia tętniczego

- leczenie i profilaktyka chorób serca i naczyń

- leczenie nadciśnienia nerkopochodnego

- leczenie i profilaktyka niewydolności nerek

- specjalistyczne leczenie opornych i nawracających  infekcji układu moczowego

- leczenie i profilaktyka kamicy układu moczowego

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>


dr hab. n. med. Sławomir Lizakowski

Adiunkt w Klinice Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego i Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Jest autorem lub współautorem 30 publikacji oraz 25 rozdziałów w podręcznikach z zakresu nefrologii i transplantologii. Jest doświadczonym klinicystą, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii. W chwili obecnej pełni funkcją zastępcy ordynatora Oddziału Dziennego Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.


Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>

Płatność kartą

Czytaj więcej >>

Punkt Pobrań

 Czytaj więcej >>

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2020 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.