Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dietetyk


mgr inż. Magdalena Oleś


Mgr inż. Magdalena Oleś jest specjalistą z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmuje się dietetyką estetyczną (odchudzanie), ale również dietoterapią chorób. Jest absolwentką 2 uczelni wyższych, skończyła również Akademię Dietetyki, a także uzyskała szereg specjalistycznych certyfikatów z dziedziny dietetyki ogólnej i klinicznej (m.in. certyfikaty Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wegecentrum, Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej, Kcalmar, Cambridge Diagnostics, Tadeusz Sowiński). Doświadczenie zdobywała pracując w znanym centrum dietetycznym w Trójmieście. Odbyła również wiele staży, między innymi w Ghent University w Belgii.

Pani mgr inż. Magdalena Oleś układa jadłospisy indywidualnie, biorąc pod uwagę stan chorobowy, fizjologiczny, ale również preferencje smakowe i rodzaj wykonywanej pracy. Kieruje się zasadą, że to, co dla jednego może być lekarstwem, dla innego trucizną. W swojej pracy kładzie nacisk na trwałą zmianę nawyków żywieniowych, aby uzyskane efekty utrzymywały się na stałe, bez efektu jo-jo.

Godziny przyjęć >>

Przejdź do rejestracji >>

Płatność kartą

Czytaj więcej >>

Punkt Pobrań

 Czytaj więcej >>

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie


Al. Grunwaldzka 74/1
Tel. 698-608-008
58/691-55-95
e-mail: rejestracja@meamedica.pl

Copyright © 2021 Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone.