Lekarzy specjalistów

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

MeaMedica

Twoje zdrowie w dobrych rękach
Jesteśmy nowoczesną placówką, a pracujący u nas lekarze gwarantują świadczenia wysokiej jakości usług medycznych.

Przyjmujący w Meamedica specjaliści to doświadczeni klinicyści wywodzący się z uznanych ośrodków medycznych, w większości również będący nauczycielami akademickimi Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Staramy się aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie i zapewniały maksymalną satysfakcję naszym Pacjentom. Przyjmujemy jedynie osoby dorosłe.

Nasi specjaliści

Doświadczeni klinicyści wywodzący się z uznanych ośrodków medycznych.

Godziny przyjęć

Sprawdź godziny przyjęć specjalistów w naszej placówce.

" Bycare helps me for my health in my old age, and he provides the best Service "

Anatasya Melkomva

Seniors Club Members

Nasze usługi

Oferujemy
usługi w zakresie

Chirurgia, chirurga naczyniowa, diagnostyka USG (jamy brzusznej, piersi, tarczycy, narządów jamy brzusznej, tkanek miękkich, węzłów chłonnych, dopplerowskie układu żylnego oraz tętnic, prostaty, ginekologiczne), echo serca, endokrynologia, gastroenterologia, ginekologia, hematologia, hipertensjologia (leczenie nadciśnienia tętniczego), kardiologia, nefrologia, psychiatria, psychologia, pulmonologia (choroby płuc), reumatologia, urologia, kompleksowa opieka pielęgniarska – www.urmedica.pl

Endokrynolog to specjalista zajmujący się chorobami układu wewnątrzwydzielniczego.

Gastroenterolog jest to specjalista zajmujący się chorobami przewodu pokarmowego.

Nefrolog to specjalista zajmujący się chorobami nerek oraz innych części układu moczowego.

Pulmonologia – nauka medyczna, zajmująca się rozpoznawaniem, leczeniem oraz prewencją schorzeń układu oddechowego.

Reumatolog to specjalista zajmujący się chorobą stawów, osteoporozą, zmianami obejmującymi tkanki okołostawowe.

Skleroterapia (obliteracja) żylaków kończyny dolnej jest jedną z metod leczenia żylaków kończyny dolnej.

608 290 862

Rejestracja punktu pobrań

Badania diagnostyczne

Punkt pobrań

W naszym punkcie pobrań pobieramy krew, mocz, kał, wymazy – ze skierowaniem i bez skierowania.

Istnieje możliwość pobrania badań na umówiona godzinę: bez kolejki, stresu, w dogodnym terminie.

Urmedica

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 74/1
I piętro w przychodni

Pobieranie krwi w domu u pacjenta

Usługa skierowana do wszystkich osób, które chcą wykonać badania bez wychodzenia z domu.

Profesjonalne usługi pielęgniarskie

Zapraszam do skorzystania z profesjonalnej opieki pielęgniarskiej w domu Pacjenta.

Where To Start

Make Your First Steps Towards Better Living.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit Integer.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

MeaMedica

Al. Grunwaldzka 74/1 (I piętro)
80-244 Gdańsk